• УКР
 • УКР
Продукція

Про бренд INGCO

Компанія INGCO — приклад вдалого поєднання якості й ціни в області інструменту. Бренд протягом 15 років займає одну з провідних позицій у світі серед виробників електро- і ручного інструменту за кількістю власних патентів та прес-форм.


Раніше компанія виробляла інструмент для компаній Bosch та Makita і досягла високої якості продукції, що випускається. Але у 2006 році було прийнято рішення про створення власного бренду INGCO — INnovation and Global COoperation (ІНновації та Глобальна КОоперація). В результаті продукція INGCO стала яскравим прикладом того, що продукція суто китайського виробництва може бути якісною.

Виготовляється весь інструмент на сучасному заводі, контроль якості відбувається на всіх етапах виробництва шляхом обов'язкового тестування виробів з кожної виробленої партії. Тестування проводиться в окремій лабораторії з високим рівнем автоматизації, що знижує роль людського фактору.


Мета компанії — доступність для кінцевого споживача професійних і якісних інструментів. Керівництво фірми впевнене, що провідний світовий бренд може бути не тільки економічним, але і зручним.


Для професіоналів і любителів випускається інструмент у двох різних лінійках:

STANDART — призначена для побутового та напівпрофесійного застосування з підвищеним ресурсом.

INDUSTRIAL — лінія професійного інструменту для щоденного використання з підвищеним ресурсом.


Інструмент швидко завоював популярність в країнах Азії, Африки й Латинської Америки та продовжує успішну експансію на Європейському ринку. На сьогодні у компанія має 180 представництв по всій земній кулі.


Купити ручний інструмент INGCO в Україні можна в офіційного постачальника — компанії ТОВ «ТД АМТ», а також в дилерській мережі.


Окремо слід згадати гарантію на ручний інструмент INGCO


Довічна гарантія* — це гарантія роботи інструменту протягом необмеженого терміну до його фізичного зносу (за умови правильної експлуатації за призначенням).
Гарантія дійсна у разі встановлення, що поломка інструменту сталася з незалежних від споживача причин в результаті виробничого дефекту або при порушенні технології виробництва.

* В рамках довічної гарантії, в разі поломки, ми змінюємо інструмент на новий.

Умови гарантії:


 1. Не використовувати стандартні головки з ударним інструментом.
 2. Не використовувати головки для ударного інструменту з ручним приводом.
 3. Не нарощувати важіль воротка або ключа.
 4. Не наносити удари по тілу ключа або воротка іншими предметами.
 5. Не допускати падіння інструменту з великої висоти на тверду поверхню.
 6. Не допускати тривалого зберігання інструменту в умовах високої вологості.
 7. Наявність товарного чека.

Гарантія не поширюється:

 1. На механічну поломку інструменту.
 2. На природний знос.
 3. На перехідники, гнучкі вали, подовжувачі, шарніри та інші швидкозношувані матеріали. На витратні матеріали (біти, пильні полотна, свердла, бури, зубила, леза, шпателі, керни, стамески, долота, лапи, молотки, кувалди, сокири, кирки, ножівки, напилки, надфілі, ножі, труборізи, щітки по металу, насадки для ударних викруток і шуруповертів, відрізні та шліфувальні диски).*
При виявленні дефекту в даній продукції, клієнт має можливість безкоштовно обміняти її протягом 14 днів.

Наш незамінний партнер – клініка Віта Код – професійне лікування алкоголізму у Вінниці!
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!