• УКР
  • УКР
Продукція

Рулетки вимірювальні, рівні будівельні і штангенциркулі INGCO

Рулетки вимірювальні, рівні будівельні і штангенциркулі INGCO

Ручний вимірювальний інструмент INGCO за оптимальною ціною в Україні


Ручний вимірювальний інструмент — це ряд самих різних пристосувань, кожне з яких має власне призначення і сферу використання. Однак всі вони в кінцевому підсумку служать одній меті — з високою точністю визначати кількісну відповідність тих чи інших величин.


Найбільш активно вимірювальний інструмент застосовується в будівництві, адже в даній сфері без точних вимірів не обійтися. Тому немає нічого дивного в тому, що у новачків і професіоналів різних спеціальностей даної сфери з собою завжди знаходиться лінійка, рулетка або рівень.


До ручного вимірювального інструменту INGCO відносяться лінійки, рулетки, рівні, штангенінструмент тощо. З його допомогою ви легко зможете розбити осі, перевірити рівність стін та підлоги, виміряти відстань між двома і більше об'єктами, вивірити прямі кути та багато іншого. Головне пам'ятайте, що точність вимірювальних приладів визначає якість продукції, тому обирати потрібно ретельно.


Купити ручний вимірювальний інструмент INGCO, відповідний високим стандартам якості, можна в інтернет-магазині, зателефонувавши на гарячу лінію 0 80 301 400, або в магазинах роздрібної торгівлі в Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі та інших містах України.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!