• УКР
  • УКР
Продукція

Столярно-слюсарний інструмент INGCO

Столярно-слюсарний інструмент INGCO

Столярно-слюсарний інструмент INGCO за оптимальною ціною в Україні


Галузь застосування столярно-слюсарних інструментів досить широка — від профільних виробничих підприємств до невеликих майстерень. Дані інструменти широко застосовуються в столярній і теслярській справі, в ремонті авто, виробництві меблевих виробів та ін. В цілому, складно знайти людину, яка не чула б ніколи про дану групу інструментів або не застосовував їх на практиці.


В асортименті INGCO представлена ​​велика кількість інструменту, що відносяться до даної товарної групи: кліщі та кусачки, ключі, болторізи, кабелерізи, труборізи, стамески, пильні полотна, ножівки, склорізи, ножиці універсальні, струбцини, напилки різних форм, набори інструменту.

З їх допомогою ви легко впораєтеся з обробкою металевих виробів і заготівель, дерев'яних виробів і пластмасових. Так що навіть мінімальний набір інвентара стане незамінним, щоб здійснювати дрібний побутовий ремонт, лагодити та навіть самостійно конструювати меблі.

У виробництві інструменту застосовуються метали й сплави високої якості, а також якісні гума і пластик, які для виготовлення ручок інструменту.


Купити столярно-слюсарний інструмент INGCO можна в інтернет-магазині, зателефонувавши на гарячу лінію 0 80 301 400, або в магазинах роздрібної торгівлі в Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі та інших містах України.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!